[email protected]

Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri

Üstün ve titiz mühendislik kalitesiyle üretilen alüminyum pencere ve kapı sistemlerini keşfedin.

Profesyonel ve yüksek kaliteli alüminyum kapı-pencere sistemleri

Nuremek kapı ve pencere sistemleri, güç, güvenlik, sürdürülebilirlik ve estetiği bir araya getiren yeni nesil yüksek performanslı kapı ve pencere sistemleridir.

Isı Yalıtımı

Nuremek kapı ve pencere sistemleri, sektörün tüm gelişmiş pazarlarının yüksek standartlarını karşılayan ve ısı ve akustik yalıtım gerektiren dış mimari yapı elemanlarının gerçekleştirilmesi için modern bir tasarımı içeren bir sistem önerisidir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Fonksiyonel, mimari ve tasarım gereksinimlerinin geniş bir yelpazesi için verimli çözümleri tek bir sistemde birleştiriyoruz. Yüksek performans ve birinci sınıf alüminyum mimarisi gerektiren projeler için ideal çözümdür.

Bu sistem için gizli kanat ve yapıştırılmış kanat versiyonları da mümkündür.

S.S.S.

Alüminyum kapı ve pencere sistemleri dayanıklı, hafif ve uzun ömürlüdür. Ayrıca paslanmaz veya çürümezler. Yüksek mukavemetleri sayesinde büyük cam panelleri destekleyebilirler ve hava sızdırmazdırlar. Ayrıca, çeşitli renk ve tasarımlarda mevcutturlar, bu nedenle estetik açıdan da tercih edilirler.

Alüminyum kapı ve pencere sistemleri son derece dayanıklıdır. Alüminyum, çürümeyen, paslanmayan ve korozyona dirençli bir metaldir. Kapı ve pencere sistemleri sıcaklık değişimlerine, neme, rüzgara ve diğer doğal unsurlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, uzun ömürlüdürler ve bakım gerektirmezler.

Evet, alüminyum kapı ve pencere sistemleri enerji tasarrufu sağlayabilir. Yalıtım özellikleri sayesinde, sistemler hava sızdırmazlık sağlar ve enerji kaybını önler. Isı köprüsü oluşturmayan termal kesit profilleri, ısı transferini engelleyerek daha yüksek enerji verimliliği sağlar.

Alüminyum kapı ve pencere sistemleri kolayca temizlenebilir. Temizlemek için ılık sabunlu su veya cam temizleyici kullanabilirsiniz. Kapı ve pencere sistemlerini yumuşak bir sünger veya bezle silin ve ardından su ile durulayın. Çizilmelere neden olabilecek sert bir sünger veya keskin bir nesne kullanmamaya dikkat edin.

Evet, alüminyum kapı ve pencere sistemleri yangına dayanıklıdır. Alüminyum, yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir metaldir ve yangın sırasında dayanıklılık sağlar. Yangın kapıları ve pencereleri, yangının yayılmasını önlemek için tasarlanmış olup, birçok yangın dayanıklılık testinden geçmiştir. Ancak, her yangın kapısı ve penceresi yangına dayanıklı değildir, bu nedenle yangın derecelerine göre seçim yapmak önemlidir.

Mesaj Gönderin

Profesyonel ekibimiz ve birinci sınıf işçiliğimizle projelerinizi üretiyoruz. Bize bir mesaj gönderin; sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz


Open chat
WhatsApp İletişim
WhatsApp Bilgi Hattı & İletişim