[email protected]

Alüminyum Cephe Sistemleri

Üstün ve titiz mühendislik kalitesiyle üretilen alüminyum cephe kaplama sistemlerini keşfedin.

Çeşitli entegre elemanlarla çok yönlü giydirme cephe çözümleri

Nuremek giydirme cephe sistemleri, ısı yalıtımı, yangın koruması ve çeşitli tasarım seçenekleri açısından büyük esneklikleriyle öne çıkar. Bireysel müşteri ihtiyaçları ve özel tasarım gereksinimleri ile birlikte farklı teknik gereksinimlerin geniş bir yelpazesi de karşılanabilir.

Termal İzolasyon

Modüler sistem platformu ve benzersiz yalıtıcı teknolojisi, ısı yalıtımını bireysel bina projesine uyarlamayı kolaylaştırır. Ayrıca, köpük dolgulu yalıtıcı profiller ve sürekli bir conta, montaj ve taşıma sırasında üretim avantajları sağlar.

Yangın Koruması

Yangın koruma perdesi oluşturmak için sadece birkaç ek profile ihtiyaç vardır. Nuremek yangın koruma kapı sistemleri, yangın koruma giydirme duvarlarına esnek bir şekilde entegre edilebilir.

Evrensel Yapı

Kiriş ve dikey profiller, evrensel delme makinesi ile son derece kolay ve verimli bir şekilde işlenebilir. Bu makine, neredeyse tüm profil işleme işlemlerinin tek bir alet ve tek bir kişi tarafından yapılabilmesini sağlayan 13 farklı işlevi vardır.

Verimli Üretim

Conta yerleştirme cihazı, atölyede yapılabilecek bazı ön üretimler sağlar. Bu, contaların şantiyede monte edilmesi gerekmediği anlamına gelir ve bu da üretim sürelerini azaltır.

Güneşlik

Dış güneş koruma sistemi, tamamen veya kısmen entegre edilmiş veya yüzeye monte edilmiş bir varyant olarak giydirme cephe sistemlerine esnek bir şekilde entegre edilebilir. Gerektiğinde, yüzeye monte edilmiş bir güneş koruma sistemi sonradan takılabilir.

S.S.S.

Alüminyum giydirme cephe sistemleri, bir binanın dış cephesinde cam veya diğer panelleri desteklemek için hafif alüminyum çerçeveler kullanan yapısal olmayan kaplama sistemleridir.

Alüminyum giydirme cephe sistemleri, artırılmış doğal ışık, enerji verimliliği ve geliştirilmiş bina estetiği gibi birçok fayda sunar. Ayrıca üstün hava direnci sağlar, ses iletimini azaltır ve bakımı kolaydır.

Alüminyum giydirme cephe sistemleri, ısı kaybını ve güneş ısısı kazanımını azaltarak enerji verimliliğini artırmak için termal kesitler ve yüksek performanslı camlar içerebilir.

Evet, alüminyum giydirme cephe sistemleri, ticari, kurumsal ve konut binaları dahil olmak üzere çeşitli bina türlerine monte edilebilir.

Alüminyum giydirme cephe sistemleri genellikle çerçevenin bina yapısına monte edilmesi ve ardından cam veya diğer panellerin yerleştirilmesiyle monte edilir. Montaj süreci, belirli sistem ve bina gereksinimlerine bağlı olarak değişebilir.

Mesaj Gönderin

Profesyonel ekibimiz ve birinci sınıf işçiliğimizle projelerinizi üretiyoruz. Bize bir mesaj gönderin; sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz


Open chat
WhatsApp İletişim
WhatsApp Bilgi Hattı & İletişim