[email protected]

Alüminyum Sürme Sistemleri

Esnek, çerçevesiz sürgülü cam duvar Nuremek ile veranda çatınızı hava koşullarından bağımsız bir yaz bahçesine dönüştürün.

Cam Duvar ve Sürme Sistemleri

Sürgülü cam duvarlar, hem hava koşullarına karşı en iyi korumayı hem de en yüksek esnekliği sunarak verandanızı yıl boyunca ve hava koşullarından bağımsız olarak kullanmanızı sağlar – aynı zamanda bahçenizin panoramik manzarasını sunar. Esnek sürgülü cam elemanlar sayesinde, veranda çatınızın tamamını veya bir kısmını açıp kapatabilirsiniz – veranda çatınızı kısa sürede bir yaz kış bahçesine dönüştürürsünüz. Nuremek’in çerçevesiz sürgülü cam duvar elemanlarıyla sadece yaşam alanınızı genişletmekle kalmaz, aynı zamanda “Türkiye’de Üretilmiş” mükemmel kaliteden de faydalanırsınız.

Hava Koşullarına Uygun

Veranda çatısı veya yaz kış bahçesine entegre edilen bir sürgülü cam duvar, hava koşullarına karşı ideal bir koruma sağlar ve verandanızı yıl boyunca kullanmanızı mümkün kılar. Tam cam sürme duvar sistemi, rüzgar ve şiddetli yağmura karşı korur. Cam duvarın sürgülü elemanları sayesinde esnek kalabilir ve veranda çatınızın tamamını veya bir kısmını açıp kapatabilirsiniz.

Isı Yalıtımlı

Gün batımından sonra günün sıcaklığının keyfini çıkarın. Sürgülü duvarın cam elemanlarını kapatarak, veranda çatınızı kısa sürede bir yaz kış bahçesine dönüştürebilir ve günün sıcaklığını gece geç saatlere kadar içeride tutabilirsiniz.

Böcek Koruması

Huzur içinde bir parça kek yemek veya akşamı verandanızda rahat bir şekilde sonlandırmak ister misiniz? Yaz aylarında, sinekler ve yaban arıları verandanızda davetsiz misafirlerdir. Sürgülü cam duvarın elemanlarını kapattığınızda, böceklere karşı en iyi şekilde korunmuş olursunuz.

Kış Bahçesine Esnek Alternatif

Bir sürgülü cam duvar ile veranda çatınız kısa sürede bir bahçe odasına dönüşür. Veranda çatısı ve sürgülü cam duvar kombinasyonu, yıl boyunca bahçenizin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir yaz kış bahçesi, diğer adıyla soğuk veya yalıtımsız kış bahçesi oluşturur.

S.S.S.

Sürgülü cam duvar, bir alanı kapatırken doğal ışığın içeri girmesine olanak tanıyan büyük, hareketli bir cam panel sistemidir. Paneller raylar üzerinde kayar ve geniş bir açık alan veya kısmi bir açılma sağlamak için bir veya iki tarafa yığılabilir.

Sürgülü cam duvarlar, artırılmış doğal ışık, esnek alan kullanımı, kolay kullanım ve geliştirilmiş manzaralar dahil birçok fayda sunar. Ayrıca her mekana modern ve şık bir tasarım öğesi katar ve bir mülkün değerini artırmaya yardımcı olabilir.

Çeşitli türlerde sürgülü cam duvarlar mevcuttur, bunlar arasında tek raylı, çok raylı ve yığma sistemler bulunur. Tek raylı sistemlerde sürgülü paneller için bir ray bulunurken, çok raylı sistemlerde daha büyük paneller için birden fazla ray vardır. Yığma sistemler ise panellerin açıklığın bir veya her iki tarafına yığılmasına olanak tanır.

Sürgülü cam duvarlar, evler, ofisler, perakende alanları, restoranlar ve oteller dahil olmak üzere çeşitli bina türlerine monte edilebilir. Özellikle konferans salonları, etkinlik alanları ve açık plan ofisler gibi esnek bir yerleşim düzenine ihtiyaç duyulan alanlarda oldukça kullanışlıdırlar.

Sürgülü cam duvarların cam panellerini ve raylarını kir ve kalıntılardan uzak tutmak için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Raylar, düzgün çalışmayı sağlamak için periyodik olarak yağlanmalıdır. Ayrıca panelleri hasar veya aşınma ve yıpranma açısından kontrol etmek ve gerektiğinde hasarlı bileşenleri onarmak veya değiştirmek önemlidir.

Mesaj Gönderin

Profesyonel ekibimiz ve birinci sınıf işçiliğimizle projelerinizi üretiyoruz. Bize bir mesaj gönderin; sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz


Open chat
WhatsApp İletişim
WhatsApp Bilgi Hattı & İletişim