[email protected]

Giydirme Cephe Sistemleri

Üstün ve titiz mühendislik kalitesiyle üretilen alüminyum cephe kaplama sistemlerini keşfedin.

Yeni Nesil Giydirme Cephe Sistemleri

Strüktürel Silikon Cephe sistemleri, camın sadeliğini ve asaletini vurgulayan cephe kaplama sistemleridir. Dışarıdan bakıldığında, strüktürel silikon cephe sisteminde herhangi bir alüminyum profil görünmez ve tamamen cam bir görünüm oluşturulur. Bu cephe sisteminde, ısı camları kaset profillere bağlanır. Bu profillere özel bir şekilde yapıştırılan camlar, cephelere çok zarif bir görünüm kazandırır.

Isı Yalıtımı

Yeni nesil modern bina inşaatı ve mimarisinin taleplerini karşılayan akıllı tasarım alüminyum giydirme cephe sistemidir. Diğer cephe ürünleriyle kombinasyon halinde çok işlevli olarak kullanılabilir ve ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamak için eksiksiz bir cephe çözümü sunar.

Yeni Nesil Mimari Tasarım

Nuremek Cephe sistemi, yüksek esneklik, sınırsız tasarım özgürlüğü sunarken aynı zamanda cepheler ve ışıklıklar için maksimum şeffaflık ve çekici tasarım seçenekleri sağlar. Nuremek, üretim optimizasyonu ve uygulama süreçleri için teknik desteği de hizmetinin bir parçası haline getirmiştir.

Enerji Verimliliği

Nuremek cephe sistemi, enerji performansı açısından çağdaş mimarinin tüm gereksinimlerini karşılar. Nuremek sistemleri, hava sızdırmazlığı, su sızdırmazlığı, rüzgar yükü ve Uw performansları ile kalitesini garanti altına almıştır.

S.S.S.

Alüminyum giydirme cephe sistemleri, hafif alüminyum çerçeveler kullanarak bir binanın dış cephesinde cam veya diğer panelleri destekleyen yapısal olmayan kaplama sistemleridir.

Alüminyum giydirme cephe sistemleri, artırılmış doğal ışık, enerji verimliliği ve geliştirilmiş bina estetiği gibi birçok fayda sunar. Ayrıca üstün hava direnci sağlar, ses iletimini azaltır ve bakımı kolaydır.

Alüminyum giydirme cephe sistemleri, ısı kaybını ve güneş ısısı kazanımını azaltarak enerji verimliliğini artırmak için termal kesitler ve yüksek performanslı camlar içerebilir.
Evet, alüminyum giydirme cephe sistemleri, ticari, kurumsal ve konut binaları dahil olmak üzere çeşitli bina türlerine monte edilebilir.

Mesaj Gönderin

Profesyonel ekibimiz ve birinci sınıf işçiliğimizle projelerinizi üretiyoruz. Bize bir mesaj gönderin; sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz


Open chat
WhatsApp İletişim
WhatsApp Bilgi Hattı & İletişim